MENÜ

Médiahírek


GALÉRIA
2011

Helyszínrajz
Térkép
Sport





Programajánló!

Káposztás kóstoló,
több mint 100 féle kposztás étel!

Egész napos népzenei és könnyűzenei programok, gyerekműsorok, 2 színpadon.

Sportrendezvények, horgászverseny

Kézműves bemutatók, kirakodóvásár

Minden, ami káposzta! Káposzta gyalulás, taposás, káposztás versenyek!

Vidámpark

Íjászok, népi játékok

...és így tovább

Egész napos programok:

KÁPOSZTÁS NAPI ÖTPRÓBA  
Kispályás labdarúgó torna gyerek csapatoknak, felnőtteknek
Játékos vetélkedők
Káposzta dobálás, pakolás, célbadobás
Kézművesek utcája
Vidámpark
Bazársor
Játszóház kicsiknek
Íjászat
Városnéző kisvonat.
Sólymász bemutató

Magyar Népi Ízőrző Lovagrend bemutatkozása



Részletes programterv:
A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!

2014. szeptember 26. (Péntek)
8.00-13.00 Horgászverseny a Rober-Tó tavon
Korán kelő, friss legények és mégfrissebb leányok összemérik amit botjukkal kifognak a tó vizéből. 1000.- Ft a nevezési díj, ami tartalmazza az ebédet is.
15.00 Reményi József fotókiállításának megnyitója
M űvelődési Ház galéria

Este nyitóbuli:
Művelődési Ház:
18.00 Koós János és Dékány Sarolta élőzenekaros koncertje
20.30 Disco: DJ Klein és Danny D
sztárvendég: Peat Junior és Gina

- DÉLI SZÍNPAD -

2014. szeptember 27. (szombat)

Műsorvezető: R. Kárpáti Péter és MC DC

09.00 Zenés ébresztő, felvonulás Demecser utcáin 
a Demecseri Fúvószenekar, a Hajdúdorogi Majorettcsoport, a Demecseri Majorettek, és a Népi Ízőrző Lovagrend közreműködésével
10.00 Megnyitó, köszöntő,
10.30 Pál Gyula AMI művészeti csoportjai
11.15 Rózsa társulat
11.30 Kisvárdai „Dégi-Lányok”
12.00 Desperado
12.50 Tornyospálca Napsugár tánccsoport
13.00 Gyöngykoszorú Népdalkör
13.10 Kéki Nefelejcs Néptánccsoport
13.30 Káposzta-gyalulás, káposzta-taposás Barátság Ny. E.
14.00 Demecser Város Fúvószenekara
15.00 Szirota Jennifer
15.40 Vogue Modellügynökség Show divatbemutató       
16.15 V-tech
17:00 Eredményhirdetés, Tombola
17.30 Veríték Band koncert
18:30 Tűzzsonglőrök
19.00 Honeybeast nagykoncert
20.30 Szent Mihály éji tűzgyújtás (Itthon vagy!)
21.00 Apostol nagykoncert
Tűzijáték
22.30 Nelson koncert

2014. szeptember 28. (vasárnap)

09.00 Motorosok felvonulása
10.00 A Pál Gyula AMI  művészeti csoportjai,
10.30 Őszirózsa Nótakör Nyírtass
10.45 Szivárvány Néptánccsoport 
11.00 RETRO BAND (Bakonybél) koncert
12.00 Poór Péter nosztalgiaelőadása
13.00 Káposzta-gyalulás, káposzta-taposás
13.30 4 for Dance
14.15 Csocsesz
15.00 Eredményhirdetés, Tombola
15.30 Szuperdáridó (Havasi György, Kékesi Erika, Gáspár Anni
17.00 Kovács Kati Kossuth díjas művésznő műsora
18.00 Borz-Alom rézfúvós együttes
19.00 Rocktenors nagykoncert (Csillag születik)
20.00 NOTIME rockzenekar koncertje

- ÉSZAKI SZÍNPAD -
2014. szeptember 27. (szombat)

Műsorvezető: Puskás Gyula

11.30          Szivárvány bábszínház
12.00          Paprikajancsi bábjáték (Vagabanda)
13.00          Házibuli Attilával
14.00          Generációk rockzenekar
15.00          Orsi gyerekműsora
16.00          Tweenfalls rockzenekar koncertje
17.00          Mentős Roli
18.00          Varga Zoltán
19.00          Keleti Front rockzenekar koncertje

2014. szeptember 28. (vasárnap)

11.00          Vándorszínpad előadása
12.00          Szandi műsora
13.00          Mandala Dalszínház: Meseország sztárjai
14.00          Szivárvány Bábszínház
14.30          Kalamolók zenekar
15.00          Molnár Orsi gyrekműsora
16.00          Dred és Doris
16.30          Premier zenekar
17.30          Musical varázs (Mandala)